Teknoloji

Layers of Fear çıkış tarihi belli oldu!

 
Bloober Team ve Anshar ekipleri, endişe temalı bulmaca macera oyunu Layers of Fear’ın 15 Haziran’da Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. 22 Mayıs’a kadar Steam’de. Bu demo sürüm sayesinde oyunun bir bölümünü ücretsiz oynayabilirsiniz.
 
Takımlar yeni oyun için heyecanlı
 
 
 
Bloober Team CEO’su Piotr Babieno, bir basın açıklamasında yaklaşan oyun hakkında şunları söyledi: “Layers of Fear’ın çıkış tarihini duyurmaktan ve bu korku deneyimini Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’deki oyunculara getirmekten heyecan duyuyoruz. 15 haziran
 
Bu yolculukta Unreal Engine 5’in gücüyle görsel olarak önceki projelerimizi geride bırakan bir oyun yaratmayı başardık. Bu doğrultuda sizi korku dolu bir sahnenin içine çekeceğiz. Hem yeni hem de hayranlarımıza hitap edecek bu yapım için çok heyecanlıyız.”
 
Layers of Fear (2023), Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilmiş bir korku yapımı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En son teknolojinin gücünden yararlanan bu sürüm, Ray Tracing, HDR ve 4K çözünürlük tabanlarını içerir. Daha yüksek çözünürlük, akıcı animasyonlar, yansımalar ve üst düzey bir görüntünün tarafımıza iletilmesi amaçlanmaktadır.

keban-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu