Haber

Bilecik’te ‘Aşk Butiği’ açıldı

Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – Kızılay Bilecik Şube Başkanı Sevcan Uzun açılış konuşmasında Kızılay’ın vizyon ve misyonuna değindi. Yardımlaşma kültürünün önemine vurgu yapan Uzun, Sevgi Butik’in randevu sistemi ile çalışacağını ve öğrencilerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceklerini belirtti.

Programda konuşan Bilecik Pir Edabali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Kızılay’ın ihtiyaç anında uzatılan bir el olduğunu vurguladı. Rektör Beydemir, “Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için böyle bir butiği açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projemizin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm paydaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” sözlerini kullandı.

Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya ise Kızılay ve üniversitemiz işbirliğiyle hayata geçirilen Sevgi Butik Projesi’nden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bilimsel çalışmalardan sportif faaliyetlere, sosyal çalışmalardan eğitim-öğretim faaliyetlerine kadar üniversitede yürütülen geniş ve kararlı bir çalışmayı takip ettiklerini kaydeden Vali Kızılkaya, “Rektörümüzün üniversitemize yaptığı katkıları takdirle karşılıyoruz. Eminim. mevcut projelerden bazıları tamamlandığında üniversitemizin vizyonuna yakışır bir başarıya imza atacağını belirten Bu Aşk Yaşandı” Butik Projesi ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaşmak için bir sevgi ve kardeşlik yolu inşa edilmiştir. Emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu